У трьох селах 1200 жителів. Скільки іх у кожному селі. якщо в другому вдвічі більше, ніж у

першому втретьому на 40 менше, ніж у другому? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Халыкбай Арайлым.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество жителей  в 1-м селе.

x+2x+(2x-40)=1200

5x=1200+40

x=1240/5=248 жителей в 1-м селе.

2·248=496 жителей во 2-м селе.

496-40=456 жителей в 3-м селе.