302 у двох селах було 800 жителів. Через рік в одному селі жителів зменшилося на 10%, а в другому -

збільшилося на 10%. У результаті загальна кількість жителів у двох селах збільшилася на 10 чоловік. Скільки жителів було в кожному селі спочатку,​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Влад.

Ответ:

350 жителів,  450 жителів.

Пошаговое объяснение:

Нехай в одному селі було х жителів, тоді у другому 800-х жителів. За умовою задачі маємо рівняння:

0,9х + 1,1(800-х) = 800+10

0,9х + 880 - 1,1х = 810

0,2х = 70;  х=350

В одному селі було 350 жителів, в другому 800-350=450 жителів.

Отвечает Большаков Алёша.

Ответ:

350 и 450 жителей

Пошаговое объяснение:

10% = 10 : 100 = 0,1

Было в 1 селе — х жителей

Было во 2 селе — у жителей

{х + у = 800

{(х - 0,1х) + (у + 0,1у) = 800 + 10

{х = 800 - у

{0,9х + 1,1у = 810

1)

0,9х + 1,1у = 810

0,9(800 - у) + 1,1у = 810

720 - 0,9у + 1,1у = 810

-0,9у + 1,1у = 810 - 720

0,2у = 90

у = 90 : 0,2

у = 450

2)

х = 800 - у

х = 800 - 450

х = 350

Было в 1 селе — (х) = 350 жителей

Было во 2 селе — (у) = 450 жителей