Тык тортбурыштын ены 6см бул онын узындыгынын 75%-ындей тык тортбурыштын ауданын табндар​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Илья.

Ответ:

S=48cm^{2}

Пошаговое объяснение:

x=\frac{6*100}{75}=8

S = 6*8=48 cm^{2}