Тык тортбурыштын узындыгы 9 см, ены одан 3 см кыска.Тык тортбурыштын ауданы мен периметырын тап


Ответы на вопрос

Отвечает Нікіта Гаманюк.
Бер: а=9см
b=? а>3 см
т/к: S? P?
Ш: 9-3=6
S=9×6=54
P=2×(9+6)=30