В одному ящику було в 5 разів більше винограду, ніж у другому. Скільки кілограмів винограда було в

кожному ящику, якщо в другому було на 40 кг менше, ніж у першому? Ребят срочно помогите.(((

Ответы на вопрос

Отвечает Пастухова Алина.

Відповідь:50;10

Покрокове пояснення:

В 2-му ящику було х кг

В 1-му 5х кг

5х -х = 40

4х=40

х=40:4

х=10 в другому ящику

5х =5*10=50 в першому ящику