Скільки наборів для творчості може купити Поліна якщо у неї є дві купюри по 100 грн 2 купюри по

п'ятдесят грн,А ціна одного набору 60 грн СРОЧНО ПЖ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Виктория.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

2•100+2•50=200+100=300 грн

300:60=5