3 Берілген өрнектердің мәнін тиімді тәсілмен есептеугеамалдардың қандай қасиеттері

көмектеседі?25.76.450. 43:208.30 · 125200 32.5125 · 57.840492525.83.420.94.520-77.5080.63 · 12516 · 40 · 550 · 87 2помагите пжжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Грабко Максим.

Ответ 25*4*76=7600, 50*20*43=43000,200*5*32=32000,8*3

0*125=30000, 57*8*125=57000,40*25*49=49000,25*4*83=8300, 20*5*94=9400, 20*50*77=77000,80*63*125 =630000, 40*5*16 =3200,50*2*87=8700.

Пошаговое объяснение: