ПОВНИЙ РОЗВ'ЯЗОК!!!! Автомобіль їхав 3 год по шосе і 2 год - степовою дорогою, де його швидкість

була на 15 км/год менша, ніж на шосе. Усього за 5 год автомобіль проїхав 270 км. Знайдіть швидкість автомобіля на шосе і на степовій дорозі.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничкин Никита.

Ответ:

60 км/год; 45 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість автомобіля на степовій дорозі становила Х км/год,

тоді на шосе його швидкість становила (Х+15) км/год.

По шосе автомобіль їхав 3 години, тому відстань, яку він подолав за цей час дорівнює 3*(х+15) км.

По степовій дорозі автомобіль їхав 2 години, тому відстань, яку він подолав за цей час становить 2*х км.

З умови:

2*х+3*(х+15)=270

2х+3х+45=270

5х=270-45

5х=225

х=225/5

х= 45 км/год - швидкість автомобіля на степовій дорозі

х+15=45+15=60 км/год - швидкість автомобіля на шосе.

Отвечает Вовчок Владислава.

Ответ:

Скорость автомобиля по шоссе Х км/час

За 3 часа автомобиль проедет 3Х км

Скорость автомобиля по степной дороге

Х-15

За 2 часа автомобиль проехал

2(Х-15)

Составим уравнение

3Х+2(Х-15)=270

3Х+2Х-30=270

5Х=270+30

5Х=300

Х=300:5

Х=60

Скорость автомобиля по шоссе 60 км/час

Скорость автомобиля по степной дороге

60-15=45 км/час

Проверка

60•3+2•45=180+90=270 километров

Пошаговое объяснение: