Знайдіть значення ь, якщо відомо, що графік функції y=-2x+b проходить через точку М(20; – 3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Полянский Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у= - х/6+b

1=(-18/6)+в

в=1+3=4

у=-х/6+4