Першого дня продали 24.5кг яблука,другого на 3.5кгменше,ніж першого дня,а третього на 15.9кг яблук

менше ніж першого,і другог о дня разом.Скільки кг яблук продали за три дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Рей Елизавета.

Ответ:

1 день - 24.5

2 день - 21

3 день - 29.6

разом - 75.1

Пошаговое объяснение:

1 день - 24.5

2 день - 24.5-3.5=21

3 день - (24.5+21) - 15.9=29.6

разом - 24.5+21+29.6=75.1

Відповідь: 75.1

Отвечает Балабаев Айдар.
Другого дня = 24,5 - 3,5 = 21 кг
другого і першого разом = 24,5 + 21=45,5 кг
Третього дня =45,5-15,9=29,6 кг
Разом = 45,5 +29,6 =75,1 (кг)