Перше число на 2,9 більше за друге. Якщо перше число збільшити у 1,7 раза, а друге — у 1,9 раза, то

різниця цих нових значень дорівнює 11,59. Знайдіть дані числа. (складіть рівняння за умовою задачі та розв'яжіть його).

Ответы на вопрос

Отвечает Герій Марічка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай 2 число-х, тоді 1 число (х+2,9)

1 число збільшили у 1,7 рази (х+2,9)×1,7

2 число збільшили у 1,9 рази 1,9×х

Маємо рівняння (х+2,9)×1,7-1,9х=11,59

1,7х+4,93-1,9х=11,59

-0,2х=6,66

х=-33,3 друге число

-33,3+2,9=-30,4 перше число