) Поділивши обидві частини рівняння на одне й те саме число, що не дорівнює нулю, розв’яжіть

рівняння: а) -20⋅(x -13)= -220; б) (30 -7x)⋅8 = 352; в) (2,8 - 0,1x)⋅3,7 = 7,4; г) (3x -1,2)⋅7 = 10,5.срооочнро, мне надо это сдать через 15 минут ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жовнерчук Макс.

-20⋅(x -13)= -220

х-13=-220:(-20)

х-13=11

х=11+13

х=24                

(30-7x)*8=352

240-56x=352

-56x=112

x=112:(-56)

х=-2            

(2,8-0,1x)3,7=7,4

10,36-0,37х=7,4

0,37х=10,36-7,4

0,37х=2,96

х=2,96:0,37

х=8                

(3x -1,2)⋅7 = 10,5

21х-8,4=10,5

21х=10,5+8,4

21х=18,9

х=-18,9:21

х=0,9