Користуючись формулою об'єму прямокутного паралелепіпеда V=Sh обчисліть площу основи, якщо

V=9,12см³,h=0,6см

Ответы на вопрос

Отвечает Бисимбеков Руслан.

Ответ:

s=15,2 площа основи

Пошаговое объяснение:

 у нас є формула v=sh, із неї виплває формула знаходження площі  s=v/h.

Тоді підставляємо s=9,12/0,6=15,2.