Швидкий поїзд проїзджає відстань між двома населеними пунктами ,яка дорівнює 900км,за 10 год,а

товарний за 15 год.Черкз скільки годин зустрінутьсч поїзди,якщо одночасно виїдуть назустріч один одному із цих населених пунктів?

Ответы на вопрос

Отвечает Терентьев Максим.

Ответ:

900/10=90 км за годину - швидкість швидкого поїзда. 900/15=60 км за годину - швидкість товарного. 60+90 = 150 км на годину це їхня швидкість зближення. 900/150= 6. Вони зустрінуться через шість годин, якщо одночасно поїдуть назустріч один одному. Бінго! Вчи математику, у житті підказок не буде.