Помогите!!!!!!! Периметр чотирикутникадорівнює 58смПерша його сторона складає 60% другої, третя

на 25% менша за суму перших двох, а четверта - на 7 см більша за першу. Яка довжина кожної сторони?

Ответы на вопрос

Отвечает Милюшина Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай сторони згідно умови дорівнюють : друга сторона- х см, перша сторона - 0,6х (60%:100%=0,6), тоді третя сторона  1,6х- 0,25 (х + 0,6х) см,  а  четверта - на 7 см більша за першу і складає   (0,6х + 7) см

Складемо рівняння:

0,6х+х+(1,6х-0,25*1,6х)+0,6х+7 = 58            

1,6х+1,6х-0,4х+0,6х+7= 58

3,4х = 58 -7

3,4х = 51

х= 51 : 3,4

х = 15 см довжина другої сторони

0,6х= 0,6 * 15 = 9 см довжина першої сторони

(0,6х + 7)= 0,6 * 15 + 7 = 16 см довжина четвертої сторони

1,6х- 0,25 (х + 0,6х)= 1,6*15 - 0,25(15+0,6 *15)=24- 6= 18 см довжина третьої сторони