Першість серед областей України за кількістю бібліотек належить Львівській — 1735. У Вінницькій —

1437, у Донецькій — 1285. Скільки бібліотек у цих трьох областях?

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Антон.

Пошаговое объяснение:

Львівська обл. - 1735 бібліотек

Вінницька обл. - 1437 бібліотек

Донецька  обл. - 1285 бібліотек

Разом - ? бібліотек

Розв"язок :

1) 1735 + 1437 = 3172 бібліотеки у Львівській та Вінницькій областях разом

\displaystyle \begin{array}{r} \underline {+ \begin{array}{r} 1735 \\ 1437 \end{array} } \\ \begin{array}{r} 3172 \end{array} \end{array}

2) 3172 + 1285 = 4457 бібліотек разом у трьох областях

\begin{array}{r} \underline {+ \begin{array}{r} 3172 \\ 1285 \end{array} } \\ \begin{array}{r} 4457 \end{array} \end{array}

Відповідь : разом у трьох областях 4457 бібліотек.