Площа прямокутного городу 6 а, а його довжина - 100 м. Яка ширина городу? ​ 1 пжжжжжж скоро мама

прийде Ааа через 5 м

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ: 6м

Пошаговое объяснение:

1а= 100м2

6а= 600 м2

ширина городу b= S/a = 600/100= 6м

вот

Отвечает Нікончук Вітя.

Ответ:

6 метров

1а= 100м²

6а=600м²

600/100=6 м