Знайти довжину ламаної якщо довжина першої ланки дорівнює 10,3 см довжина другої ланки на 3,1 см

більше а третьої на 5,4 см менша за довжину першої ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Дарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)10.3+3.1=13.4 2 ланка

2)10.3-5.4=4.9 3 ланка

3)10.3+13.4+4.9=28,6 довжына ламаної