РЯБЯТА СРОООЧНО МАТЕША ВОПРОС ЖИЗНИ И СМЕРТИ ХОТЯ БЫ 3 ЗАДАДНИЯ ПОМОГИТЕ Обчислення, необхідні

для розв’язання завдань, необхідно виконувати у стовпчик. 1) Обчисліть 6,25 • 3,4 2) Знайдіть значення виразу (20 – 22,05 : 2,1) • 6,4 + 9,2 3) Розв’яжіть рівняння 6,4 (у – 12,8) = 3,2 4) Відстань між двома селами дорівнює 156,3 км. З цих сіл одночасно в одному напрямі вирушили вантажівка і велосипедист, причому велосипедист їхав попереду. Через 3 год після початку руху вантажівка наздогнала велосипедиста. Якою була швидкість велосипедиста, якщо швидкість вантажівки дорівнює 64,5 км/год? 5) Ламана складається з трьох ланок. Довжина першої ланки дорівнює 7,4 см, що на 2,7 см менше від довжини другої ланки і на 3,8 см більше за довжину третьої. Чому дорівнює довжина ламаної? 6) Якщо в деякому десятковому дробі перенести кому вправо через одну цифру, то він збільшиться на 65,88. Знайдіть цей дріб.

Ответы на вопрос

Отвечает Немчинов Никита.

Ответ:

1) 21,25

2) 70

3) y = 13,3

Пошаговое объяснение:

1) 6,25 × 3,4 = 21,25

2) (20 – 22,05 : 2,1) • 6,4 + 9,2 = (20 - 10,5) × 6,4 + 9,2 = 9,5 × 6,4 + 9,2 =   60,8 + 9,2 = 70

3) 6,4 (у – 12,8) = 3,2

    y - 12,8 = 0,5

    y = 0,5 + 12,8

    y = 13,3