Скільки є прямокутників з периметром 20 см, довжини сторін яких виражено цілими числами?

помогите!​

Ответы на вопрос

Отвечает Kudaibergen Tamerlan.

Ответ: 9 прямокутників

Пошаговое объяснение:

Р= 2(a+b)

якщо а-довжина, (1; 2; 3; 4;5) b- ширина (9;8;7;6;5)  - 5 прямокутників

Р=2(1+9)=20см

Р= 2(2+8)=20см

Р=2(3+7) = 20 см

Р= 2(4+6)=20 см

Р= 2(5+5)= 20 см

якщо а-довжина, (9;8;7;6;) b- ширина (1; 2; 3; 4) -4 прямокутники