Побудуи кілька прямокутників, периметр яких до- рівнное 16 см. Довжина сторін має бути в цілих

сан-тиметрах. Скільки таких прямокутників може бутиЧи є серед них квадрат? Досліди.​

Ответы на вопрос

Отвечает Довг Миша.

Ответ:

1-квадрат и 3 - прямоугольника

Пошаговое объяснение:

1)Р= 4см×4= 16 см - квадрат

2)Р= (2+6)×2=16 см - прямоуг.

3) Р= (1+7)×2=16см - прямоуг.

4) Р= (3+5)×2=16см - прямоуг.