коли Сашко з Олегом одночасно вийшли зі своїх будинків в одному напрямку, відстань між хлопчиками

була 856. Сашко рухався зі швидкістю 59 м/хв, а Олег - 55м/хв. Через скільки хвилин Сашко наздогнав Олега?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Людмила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Рух навздогін.

Швидкість Сашка ( V₁ ) = 59 м/хв

Швидкість Олега ( V₂ ) = 55 м/хв

Вістань між хлопчиками (S) =856 м

Знайти час (t) за який Сашко наздожене Олега.

Для того , щоб знайти час , потрібно знати швидкість зближення хлопчиків :

Vз=V₁-V₂= 59 -55= 4 м/хв

Тепер можемо знайти час , за який Сашко наздожене Олега :

t=S/Vз= 856/4= 214 хв.

або

1 год = 60 хв.

214 : 60 = 3 34/60= 3 17/30 год.