Пінгвіненята Лоло і Пепе одночасно вийшли на- зустріч один одному із своїх будинків, відстань

міжякими 6000 м. Лоло йшов зі швидкістю 320 м/хв, аПепе - зі швидкістю 280 м/хв.Яка відстань буде між пінгвіненятами через 6 хв?Через скільки хвилин від початку руху пінгвіненя-та зустрінуться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

Пошаговое объяснение:

320*6=1920 пройшов Лоло

280*6=1680 пройшов Пепе

6000-1920-1680=2400 залишок шляху

2400/(320+280)= 4 хв вони зустрінуться