Пінгвінята Лоло і Пепе одночасно вийшли назустріч одне одному зі сіоїх будинків, відстань між якими

6000 м.Лоло йшов зі швидкістю 320 м/хв.,а Пепе-зі швидкістю 280 м/хв.Через скільки хвилин від початку руху пінгвенята зустрінуться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Даня.

320*6=1920

280*6=1680

6000-1920-1680=2400

2400/(320+280)=4 хв