У коробці було 40 кубиків. Із 36 Антон збудував фортецю. На скільки більше кубиків він використав

ніж залишилося у коробці?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитровский Кирилл.

Відповідь:

40-36=4-залишилося у коробці

36/4=9 або

36-4=32

Покрокове пояснення: