Склади і розв'яжи рівняння. Добуток невідомого числа і числа 8 дорівнює сумі чи- сел 2 577 і 6

039. Знайди невідоме число.

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Алиса.

Відповідь:

невідоме число - х

х·8 = 2577+6039

х·8= 8616

х= 8616 ÷ 8

х = 1077