Два катери вiдiйшли вiд пристанi одночасно в протележних напряиках .Швидкiсть руху першого катера

становила 25 км/год,другого-34 км/год.Як змiнюэться вiдстань мiж катерами?На скiльки кiлометрiв збiльшуэться вiдстань мiж катерами щогодини? Розвяжiть задачу с пояснениями

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Александр.

Ответ:

Двигаются в противоположных направлениях - скорости складываются.

Пошаговое объяснение:

S = (V1+V2)*t  = (25+34)*t = 59*t  км