Запишіть переставний закон додавання, використовуючи букви a і b.Перевірте його при таких значеннях

букв а)а= -9;б=11 б)а=-8,9;б=-3,5 в)а=2;б=-​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Аня.

Ответ:

a+b=b+a

Пошаговое объяснение:

a) -9 + 11 = 11 + (-9)= 2

b) -8.9 + (-3.5) = -3.5 + (-8.9) = -12,4