Знайти значення виразів різними способами та підказками 35+6​


Ответы на вопрос

Отвечает Будник Дашенька.

Ответ: 35+6=30+5+6=30+11=41

35+6=35+10-4=45-4=41

35+6=40+6-5=40+1=41.

Пошаговое объяснение: