на галявині виросло 14 лисичок і 8 сироїжок .а білих грибів на 7 меньше .ніж лисичок і сироїжок

разом,Скільки білих грибів виросло на галявині.склади і розвяжи оберненузадачу.щоб шуканим у ній було число 7, условие і ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Иван.

Ответ: 1)15 білих

Пошаговое объяснение:

1)14+8=22 (гр) всього разом сироїжок і лисичок

2)22-7=15 (гр) білих грибів

Обернена задача

1)14+8=22 (гр) лисичок і сироїжок

2)22-15=7 (разів)

Відповідь 1 - на галявині виросло 15 білих грибів

Відповідь 2 - білих грибів ьуло на 7 разів менше ніж інших