4 тен үлкен 10 кіші 3-ке еселі 2-ге еселі болмайтын санды тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

еселік болатын 3-2ге:6

еселік болмайтын:5,7

Пошаговое объяснение:

6:3=2

6:2=3

5:2=2(1қалд)

5:3=1(2қалд)

7:3=2(1қалд)

7:2=3(1қалд)