6. Жылыжайға 900гүл отырғызылды, оның 630-ы - , ал қалғандары - қызғалдақ . Жұлдыз гүл əр жүйекке

35 данадан, ал қызғалдақ 30 данадан отырғызылды. Барлығы неше жүйек болды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Герман.

Жұлдыз гүл 630 дана

Қызғалдақ 900-630 = 270 дана

Шешуі : (630:35)+(270:30) = 18 + 9 = 27

Жауабы : Барлығы 27 жүйек