Теңдеуді шешіп, түбірін координаттық түзудебелгіле:(-6 1/5)÷(-1/5))x=12 2/5÷(-0,2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Федощенко Ульяна.

(-6,2): ( -0,2)= (-6 1/5)*(-5/1)=(-31/5)*(-5/1)=31

12 2/5*5/1=62

62/31=2

Ответ: 2