Автомобіль виїхав із міста А в місто В і через 2 год зупинився на 45 хвилин. Після цього він

збільшив швидкість на 20 км/год і прибув у місто В без запізнення. Знайдіть початкову швидкість автомобіля, якщо відстань між містами дорівнює 300 км. Відповідь: 60 км/год Рішення будь ласка напишіть

Ответы на вопрос

Отвечает Богатов Яша.

Ответ:

V-ПОЧАТКОВА ШВ.

300/v=(300-2v)/(v+20)+2.75

300v+6000=300v-2v^{2} +2.75(v^{2} +20v)

3v^{2}+220v-24000=0

D=220^{2} +4*3*24000=336400=580^{2}

v=(-220+580)/6=360/6=60

Пошаговое объяснение: