9. Пательня коштувала 150 грн. Якою стала іня пятельні після двох послідовних під- вищень:

спочатку на 10 %, потім на 5 % ?ІНа скільки відсотків змінилася?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.

Ответ:

150/10=15

165/5=33

165+33=198