Знайди довжину кола якщо його радіус 4,5 см Знайдіть площу круга якщо його радіус 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Громский Глеб.

Ответ:

а)  28,26 см.

б)  113,04  см².

Пошаговое объяснение:

а)  С=2пR=2*3.14*4.5=28.26 см.

б) S=пR²= 3.14*6²=3.14*36=113.04  см²