З 22 кг свіжих грибів отримали 2,5 кг сухих, що містять 12% по- ди. Який процент води у свіжих

грибах?rsit​

Ответы на вопрос

Отвечает Чижова Ксения.

Ответ:

90%

Пошаговое объяснение:

1) 2.5 - 12% = 2,2 (кг) абсолютно сухі гриби

2) 2.2/22*100% = 10 %

3) 100 - 10 = 90% - води в свіжих грибах

Отвечает Туржанова Аля.

Ответ:

100

Пошаговое объяснение:

22:2.5*12=100%-воти всё