Гана купила 5 м і заплатила 60 грн. Скільки коштують 8 м стрічки?


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Ответ:96

Пошаговое объяснение:

1) 60÷5=12 (грн)

2)12×8=96 (грн)