2. Теңдеуді шеш а) 3(х+1)=2(1-х)+6b) 33х -8(3х-2)=-7х-5(12-3х)С) 7-3(2х+1)=10Осы қалай өтініш

тауып беріңіздерші тапқанға оценить етем лучший ответ қылам лайк басып тіркелем пжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Троянов Илья.

Ответ:

всегда пожалуйста. обращайтесь


Отвечает Федорова Ксения.
  • 3(x + 1) = 2(1 - x) + 6 \\ 3x + 3 = 2 - 2x + 6 \\ 3x + 3 = 8 - 2x \\ 3x + 2x = 8 - 3 \\ 5x = 5 \\ x = 1
  • 33x  - 8(3x - 2) =  - 7x - 5(12 - 3x) \\ 33x - 24x + 16 =  - 7x - 60 + 15x \\ 9x + 16 = 8x - 60 \\ 9x - 8x =  - 60 - 16 \\ x =  - 76
  • 7 - 3(2x + 1 ) = 10 \\ 7 - 6x - 3 = 10 \\ 4 - 6x = 10 \\  - 6x = 10 - 4 \\  - 6x =  6 \\ x =  - 1