У парку ростуть 150 кленів,дубів-на 2\15 більше за кількості кленів,берези становлять 23\34

кількості дубів ,а липи -20/87 загальної кількості кленів, дубів і берез. Скільки всього вказаних дерев дерев росте в парку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галямшина Алина.

Ответ:

535

Пошаговое объяснение:

найдем дубы:

150+150×2/15=150+20=170

теперь березы:

170×23/34=5×23=115

всего берёз, дубов и клёнов:

150+170+115=435

найдем липы:

435×20/87=5×20=100

всего деревьЕв в парке:

435+100=535