Pos IIIхОндық бөлшек. Ондық бөлшектерді оқужәне жазу. Ондық бөлшекті жай бөлшеккеайналдыру.

1-сабақОндық белшектерді разрядық қосылғыштардыңқосындысы түрінде көрсет.– Ооз – робот5 – 0,0a - 0,0075. ОП5 - 03 + 0.007В ТексеруАртка​

Ответы на вопрос

Отвечает Кандаков Кузьма.

Ответ:

5,307=5 + 0,3 + 0,007

5,037=5+0,03 + 0,007  

5,0307=5+0,03 + 0,0007

Пошаговое объяснение: