Ондық бөлшек. Ондық бөлшектерді оқу және жазу. Ондық бөлшекті жай бөлшекке айналдыру.

4-сабақжайЕсепте. Жауапты ондық бөлшек түрінде жаз.39.5 + 39 - 921 - 52е АртқаВ Тексерупж помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Николова Сашка.

Ответ:

39.5+39-9=39.5+30=69.5

21-52=(-31)