Довжини сторін трикутника відносяться як 5:7:9 . Укажи довжини сторін трикутника, якщо його

периметр дорівнює 126 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Турарбеков Ернат.

Ответ:

30, 35, 45 см

Пошаговое объяснение:

Нехай частини сторін будуть виражені через х, тоді ми зможемо записати рівняння:

5х+7х+9х=126

21х=126

х=126/21

х=6 см

Отже 1 сторона =5х=5*6=30 см, друга =7х=35 см, третя =9х=45 см