До магазину завезли цибулі 227 кг, що в 7 разів менше, чим капусти, та на 16 кг більше,ніж

огірків.Скільки всього овочів завезли до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аргер Дашка.
1) 227*7=1589(кг) капусти
2) 227-16=211(кг) огірків
3) 227+211+1589=2027(кг) усього
Відповідь: 2027 кг овочів завезли до магазину
Отвечает Чернакова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Лук - 227 кг

Капуста - (227 * 7) кг

Огурцы - (227 - 16) кг

1) 227 * 7 = 1589 (кг) - капусты

2) 227 - 16 = 211 (кг) - огурцов

3) 227 + 1589 + 211 = 2027 (кг) - привезли всего