O2) щогодини автомобіль проїжджає на 40 км більше, ніж трактор. Скільки кілометрів подолає

авто-мобіль за 5 год, якщо трактор за 3 год долає 150 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Солодухина Ангелина.

Ответ:

450км

Пошаговое объяснение:

150/3=50км\год

шв. авто = 50+40=90км\год

5 годин = 90*5=450км

Отвечает Шичанин Денис.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

По моему 350 км