Одна сторона прямокутника дорівнює 12 см, а друга в 3 рази більша. Обчислити площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Полина.

Відповідь:

432см²

Покрокове пояснення:

12 * 3 = 36см

S= 36 * 12 = 432см²