ПЕРШИЙ АВТОБУС ЇХАВ 6 ГОДИН, А ДРУГИЙ - 5 ГОДИН. ЯКИЙ АВТОБУС ПОДОЛАВ БІЛЬШИЙ ШЛЯХ І НА СКІЛЬКИ,

ЯКЩО ШВИДКІСТЬ РУХУПЕРШОГО АВТОБУСА ДОРІВНЮВАЛА 58КМ/ГОД, А ДРУГОГО - 64КМ/ГОД

Ответы на вопрос

Отвечает Gizikov Vadim.

Відповідь:перший автобус подолав більший шляг ніж другий на 28км

Покрокове пояснення:

  1. 58*6=348км проїхав перший автобус
  2. 64*5=320км проїхав другий автобус
  3. 348-320=28км на скільки більше проїхав 1 автобус за 2