скороти поданий дріб, використовуючи розподільну властивість множенння та ознаки подільності. а)

27*11+27*12/23*45; б) 12*65-12*31/34*48; в) 21*36-21*19/11*42+42*6 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Діана.

Ответ:

Если там есть скобки то ответы такие:

а) 27/45

б) 1/4

в) 1/2

Пошаговое объяснение:

а) \frac{27*11 + 27*12}{23*45} = \frac{27*(11 + 12)}{23*45} = \frac{27*23}{23*45} = \frac{27}{45}

б) \frac{12*65 + 12*31}{34*48} = \frac{12*(65 - 31)}{34*48} = \frac{12*34}{34*48} = \frac{12}{48} = \frac{1}{4}

в) \frac{21*36 - 21*19}{11*42 + 42*6} = \frac{21*(36 - 19)}{42*(11 + 6)} = \frac{21*17}{42*17}  = \frac{21}{42} = \frac{1}{2}