Периметр трикутника дорівнює 40 см, одна сто- а см, а інша15 см. Склади вираз для обчис-лення

третьої сторони трикутника. Обчисли і довжину,Якщо a = 8. Чи може а дорівнювати 5? дорівнювати 21?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р = 40 см

а = 8 см

b = 15 см

40 - (8 + 15) = 40 - 23 = 17 см

17 + 8 + 15 = 40