Визначте, на якій відстані r знаходяться в повітрі два рівних різнойменних точкові заряди q1 = q2

= 1 мКл, якщо сила електростатичної взаємодії між ними F = 9 мН.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Елизавета.

Ответ:По закону Кулона

F=k*q1*q2/r²  (1)

2F=k*q1*q2/(r-0,5)²  (2)     разделим (1) на (2)

1/2=(r-0,5)²/r²   умножим на 2

1=2(r-0,5)²/r²

r²=2r²-4*r*0,5+2*0,5²

r²-2r+0,5=0

D/4=1-1*0,5=0,5=1/2

r1=(1+√(1/2)=1+√2/2=1+1,4/2=1,7 м; r2<0

Ответ: 1,7 м.

Пошаговое объяснение: